Πρόσκληση συμμετοχής στο Δ΄ Διεπιστημονικό Συνέδριο του ΣΥ.Μ.Φ.Α.Ι. με θέμα: "Θρησκεία – Εξουσία – Άνθρωπος"

Προς
Μεταπτυχιακούς Φοιτητές και Υποψήφιους Διδάκτορες του Α.Π.Θ.

Θεσσαλονίκη, 27 Μαΐου 2013

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Μεταπτυχιακών Φοιτητών & Υποψηφίων Διδακτόρων του Τμήματος Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του Α.Π.Θ. “Απόστολος Ιάσων ο Θεσσαλονικεύς” κατόπιν συγκλήσεως του, αποφάσισε ομόφωνα τη διοργάνωση του Δ΄ Διεπιστημονικού Συνεδρίου με θέμα «ΘΡΗΣΚΕΙΑ-ΕΞΟΥΣΙΑ-ΑΝΘΡΩΠΟΣ». Το συνέδριο θα ενταχθεί στα Παύλεια και θα πραγματοποιηθεί υπό την αιγίδα του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας, κ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ. Οι εργασίες του συνεδρίου θα διαρκέσουν δύο ημέρες (20-21/6/2013).

Παρακαλούνται όσοι φοιτητές επιθυμούν να λάβουν μέρος ως εισηγητές στο παρόν συνέδριο να κάνουν αίτηση στο mail: nglyka@msn.com

Μετά  βαθυτάτου  σεβασμού,

ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

Παρακάτω μπορεί κανείς να κατεβάσει την αίτηση συμμετοχής:

Αίτηση συμμετοχής