Aγγλόφωνο πρόγραμμα θερινών μαθημάτων από το Τμήμα Θεολογίας του ΑΠΘ / Summer School Program “Learning about Orthodox Theology – Past and Present” 2014

auth-summer-school_Page_1Στην ιστοσελίδα της Δια Βίου Μάθησης του ΑΠΘ έχει αναρτηθεί, αφού εγκρίθηκε την περασμένη εβδομάδα το Summer School Course “Learning about Orthodox Theology – Past and Present, το οποίο διοργανώνει το Τμήμα Θεολογίας του ΑΠΘ. Από την παραπάνω ιστοσελίδα μπορεί κανείς να διαβάσει το ενημερωτικό υλικό που έχει αναρτηθεί για το αγγλόφωνο πρόγραμμα θερινών μαθημάτων του Τμήματος, το οποίο θα λάβει χώρα κατά το χρονικό διάστημα 23 Ιουνίου-12 Ιουλίου 2014.

Η επιστημονική επιτροπή: Καθηγήτρια Δήμητρα Κούκουρα, Αναπληρωτής Καθηγητής Χρήστος Αραμπατζής, Λέκτορας Μόσχος Γκουτζιούδης.

Μπορείτε επίσης να κατεβάσετε το ενημερωτικό έντυπο στην αγγλική γλώσσα πατώντας τον σύνδεσμο παρακάτω:

summer-school