Παρουσίαση βιβλίου: Πώς ο έρωτας γίνεται αγάπη: Οι δρόμοι της Αγωγής

Οι Εκδόσεις «Αρμός» και ο Σύλλογος «Απόστολος Παύλος» σας προσκαλούν να τιμήσετε την εκδήλωση παρουσίασης του βιβλίου: Πώς ο έρωτας γίνεται αγάπη: Οι δρόμοι της Αγωγής του Καθηγητή Αλέξανδρου Κακαβούλη τη Δευτέρα 26 Νοεμβρίου, ώρα 18.00 στην αίθουσα τελετών του Συλλόγου Φάρος (Εθνικής Αμύνης 22, Θεσσαλονίκη).

Στην παρουσίαση θα λάβουν μέρος οι:

Πρωτοπρεσβύτερος π. Βασίλειος Καλλιακμάνης, καθηγητής Χριστιανικής Ηθικής και Ποιμαντικής του Τμήματος Θεολογίας Α.Π.Θ.

Μαρία Πλατσίδου, αναπλ. καθηγήτρια Εξελικτικής Ψυχολογίας του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Μαρία Ράντζου, λέκτορας Χριστιανικής Παιδαγωγικής του Τμήματος Θεολογίας Α.Π.Θ.

Αναστασία Μπέκα, παιδοψυχίατρος, διευθύντρια στο Γ.N. «Γ. Παπανικολάου».

Ιωάννης Γκιουζέπας, καθηγητής Ψυχιατρικής της Ιατρικής Σχολής Α.Π.Θ.

Την εκδήλωση θα συντονίσει ο κ. Αθανάσιος Στογιαννίδης, θεολόγος και εκλεγμένος λέκτορας του Τμήματος Θεολογίας Α.Π.Θ.